فروش میوه
خانه / پرتقال / مرکز فروش عمده پرتقال تامسون خونی

مرکز فروش عمده پرتقال تامسون خونی

فروش عمده پرتقال تامسون خونی در آذر ماه به تمام مراکز فروش میوه ارسال می شود.پرتقال تامسون خونی به دلیل اینکه فقط در مناطق شمالی کاشت و برداشت می شود به صورت عمده به تمام مناطق ارسال می شود. پرتقال تامسون میوه زمستان می باشد و طرفداران زیادی دارد.
پرتقال تامسون خونی در مناطق شمالی کشور کاشت و در آذر ماه برداشت و به مراکز خرید ارسال می شود.پرتقال تامسون خونی در آب و هوای مرطوب و معتدل کاشته و برداشت می شود و به سایر نقاط کشور به صورت عمده ارسال می شود.
پرتقال تامسون خونی یکی از محبوب ترین میوه های زمستان می باشد و گوشتی قرمز رنگ دارد.پرتقال تامسون خونی را به دلیل بالا رفتن زمان ماندگاری آن در جای خنک باید نگهداری شود.
پرتقال تامسون زود رس می باشد به دلیل داشتن گوشت قرمز طرفداران زیادی دارد.پرتقال تامسون خونی به دلیل داشتن ویتامین cخواص بی شماری دارد.
از جمله خواص پرتقال تامسون خونی می توان به اختصار در زیر اشاره می شود:

  • درمان بیماری قلبی
  • مفید برای سرماخوردگی
  • باعث داشتن پوست صاف و جوان می شود.
  • مهار شدن سلول های سرطانی

در زمستان با مصرف این میوه لذیذ مواد مغذی وارد بدن خود نموده و به سلامت جسم خود بی افزایید.

فروش عمده پرتقال تامسون خونی

فروش عمده پرتقال تامسون خونی

تامسون در شمال کشور در آذر ماه برداشت می شود و به صورت عمده به مراکز فروش میوه ارسال می گردد.مراکز خرید میوه به صورت مستقیم و بدون واسطه از باغبان ها خریداری می کنند.
خریداران با خرید مستقیم خود قیمت میوه خریداری شده بسیار کمتر خواهد شد.

قیمت پرتقال تامسون خونی

پرتقال تامسون خونی میوه فصل زمستان می باشد.ودر این فصل مصرف قابل توجهی نسبت به ساید میوه ها دارد.قیمت تامسون خونی با خرید از عمده فروشان بسیار کمتر خواهد بود.
برای خرید تامسون به قیمت پایین می توانید به سایت مورد نظر فروش میوه بروید و در آن با توجه به کیفیت و مرغوبیت میوه، آن را خریداری نماید ودر کوتاه ترین زمان ممکن به دستتان برسد.

فروش عمده پرتقال تامسون خونی

صادرات پرتقال تامسون خونی

پرتقال تامسون خونی از شهر های شمالی و جنوب به دلیل کیفیت و همه پسند بودن آن صادر می شود.تامسون به دلیل داشتن پوست نارنجی و صاف خود، راحت تر پوست شدنش، شیرین و آبدار بودنش طرفداران زیادی دارد.
پر تقال تامسون خونی با توجه به کیفیت و درشت بودن آن نسبت به سایر پرتقال ها بیشترین خریداران را دارد.علاقه مندان و خریداران پرتقال تامسون خونی می توانند در صورت تمایل به خرید و فروش عمده پرتقال تامسون خونی، با قیمتی مناسب با ما تماس بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امید قورچایی
راه های ارتباطی:
mobile icon شماره موبایل: 09129400015
telegram icon آدرس کانال: Exportfruit@
email icon پست الکترونیکی: omidghourchaei1@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت پرتقال تامسون خونی

لیست ارزان ترین قیمت پرتقال تامسون خونی

قیمت پرتقال تامسون خونی به عواملی مثل محل کشت و نحوه فروش محصول بستگی دارد. …

کانال تلگرام واتس اپ